W niedzielę, 12 października razem z całym Kościołem w Polsce przeżywaliśmy XXV Dzień Papieski. Dziękujemy Bogu za życie i pontyfikat św. Jana Pawła II – jego nauczanie i przykład wiary wciąż prowadzą nas na drogach codzienności. Ofiary składane do puszek zostały przeznaczone na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, wspierającą zdolną młodzież z uboższych rodzin – to piękny sposób, by wyrazić wdzięczność papieżowi Polakowi.
Dziękujemy p. Alicji Gradomskiej, p. Wiktorowi Zawadzie, Rafałowi Klimkowi oraz scholii „Iskry Boskie” za przygotowanie wyjątkowego koncertu papieskiego podczas Mszy Świętych o godz. 9.30 i 11.30.
Był to czas wspomnień, modlitwy i refleksji nad słowami i życiem naszego świętego Rodaka. Niech św. Jan Paweł II nadal oręduje za nami i naszą parafią!