Szkoła Podstawowa im. Wisławy Szymborskiej w Kiełczewie Smużnym Pierwszym zaprasza na uroczyste spotkanie z okazji 107. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.
Wydarzenie odbędzie się 19 listopada 2025 r. (środa) o godz. 16.00 w Hali Sportowej w Kiełczewie Smużnym Pierwszym.