Św. Cecylia – patronka muzyki kościelnej. Zaproszenie na uroczyste Msze święte z oprawą muzyczną
Z okazji wspomnienia św. Cecylii, patronki muzyki kościelnej, serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian oraz Gości do wspólnego przeżycia niedzielnej Eucharystii ubogaconej śpiewem naszych parafialnych zespołów.
Podczas Mszy świętej o godz. 10.00 liturgię swoim śpiewem uświetni chór parafialny „Santiago”, który od lat troszczy się o piękno muzyki sakralnej w naszej wspólnocie. Natomiast na Mszy świętej o godz. 12.00 posługę muzyczną podejmie schola młodzieżowa „Iskry Boskie”, wnosząc radość, młodzieńczą energię i świadectwo wiary poprzez śpiew.
Niech to wspomnienie św. Cecylii stanie się dla nas okazją do dziękczynienia Bogu za dar muzyki liturgicznej, która pomaga w modlitwie, pogłębia przeżywanie Eucharystii i prowadzi serca ku Bogu.
Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy! 🎶🙏