Dożynki Parafialne, 31.08.25 r.

W niedzielę 31 sierpnia przeżywaliśmy w naszej parafii piękną uroczystość Dożynek Parafialnych. Podczas Mszy Świętej o godz. 12.00. dziękowaliśmy Bogu za tegoroczne plony, za Jego opiekę i błogosławieństwo nad pracą naszych rąk.

Serdecznie dziękujemy wszystkim rolnikom, sadownikom, ogrodnikom i parafianom za obecność oraz wspólną modlitwę.
Szczególne podziękowania składamy tym, którzy przygotowali wieńce dożynkowe i przyozdobili ołtarz, tworząc wyjątkową oprawę tego święta.
Niech Bóg hojnie wynagradza trud Waszej pracy i obdarza dalszym błogosławieństwem!