We wtorek, 28 października, w sali OSP we Wrzącej Wielkiej odbył się radosny Bal Wszystkich Świętych. Wydarzenie rozpoczęło się o godz. 19.00 – wtedy do wspólnej zabawy przystąpiły dzieci wraz z rodzicami i opiekunami.
Z kolei młodzież parafialna bawiła się w tanecznych rytmach w godzinach 20.00–21.30. Spotkanie poprowadził dobrze znany naszej wspólnocie pan Michał Piekarski, który jak zawsze zadbał o wspaniałą atmosferę, muzykę i wiele uśmiechu. Był to czas radosnego świętowania – przypomnienia sobie, że każdy z nas ma swojego świętego patrona i że świętość to droga, do której wszyscy jesteśmy zaproszeni.
Serdeczne podziękowania kierujemy do rodziców, którzy pomogli dzieciom dotrzeć na bal i troszczą się o to, by ich pociechy wzrastały w wartościach prowadzących do duchowego rozwoju. Niech ten piękny wieczór przypomina nam, że radość i dobro mogą być najlepszym sposobem przeżywania naszej wiary!