Piękna słoneczna pogoda w niedzielne popołudnie zachęciła nas do wspólnego spędzenia czasu podczas Pikniku Rodzinnego przy kościele we Wrzącej Wielkiej.

O godz. 18.00 zgromadziliśmy się w naszej świątyni na adoracji Najświętszego Sakramentu, aby podziękować Panu Bogu za wszelkie łaski oraz prosić o deszcz. Po odśpiewaniu Litanii do Najświętszego Serca Pana Jezusa i błogosławieństwie rozpoczęliśmy piknik.

Na nowo powstałym boisku do piłki siatkowej na piasku przy kościele zostały rozegrane pełne emocji mecze między różnymi drużynami, takimi jak: „Mamuśki”, „LSO”, „Supermocni”, „Młodzi”, „Andrzej i jego drużyna”, itp. Całe to wydarzenie prowadził znany nam już wodzirej - p. Michał Piekarski (dobrazabawa.com), który przygotował różne rywalizacje i zabawy dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Poza tym na ruszcie grillowały się różne mięsne przysmaki, a dzięki parafianom i gościom mogliśmy delektować się smacznymi sałatkami i ciastami.

Spotkanie zakończyliśmy Apelem Jasnogórskim. Cieszymy się, że jako wspólnota parafialna potrafimy się spotkać oraz integrować podczas takich wydarzeń.