12 sierpnia 2018 17:05
Pożegnanie księdza Idziego Piaseckiego
W niedzielę, 12 sierpnia 2018 r. na Mszy świętej o godz. 12.00 miało miejsce uroczyste pożegnanie ks. Idziego Piaseckiego, który posługiwał jako proboszcz w naszej parafii przez 14 lat, a w dniu 16 sierpnia przeszedł na emeryturę. Księdza Idziego żegnali przedstawiciele wszystkich wspólnot i grup, działających w naszej parafii, takich jak: Żywe Róże, Apostolat Margaretki, Ochotnicza Straż Pożarna, Chór „Santiago”, Orkiestra Gminno – Parafialna oraz Liturgiczna Służba Ołtarza.
Wiele osób jako wyraz wdzięczności otacza księdza Idziego modlitwą.