Orszak Trzech Króli

6 stycznia 2019 18:00
Orszak Trzech Króli
Śpiewajmy i grajmy Mu, Małemu Dzieciątku…Małemu…
W niedzielę ( 6 stycznia)  mieliśmy okazję uczestniczyć w  pierwszym w Naszej Parafii Orszaku Trzech Króli.
Cieszymy się, że tak licznie przybyliście i mogliśmy wspólnie kolędować i przeżywać to wydarzenie. Dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie. Będziemy dokładać wszelkich starań aby w następnym roku było nas jeszcze więcej. Oto zdjęcie a wkrótce krótka foto relacja z przemarszu oraz złożenia darów w stajence…