Włączmy się w głębokie przeżycie Wielkiego Postu przez intensywniejszą modlitwę i udział w nabożeństwach pasyjnych: Droga Krzyżowa w każdy piątek: w kaplicy w Kiełczewie w tym tygodniu (6 marca) wyjątkowo o godz. 15.30, w kościele we Wrzącej Wielkiej o godz. 17.30; Gorzkie Żale w każdą niedzielę o godz. 17.00.
Do licznego udziału zapraszam dzieci, młodzież i dorosłych. Niech nie zabraknie także osobistych postanowień, umartwień i dzieł miłosierdzia.
Przypominam, że w każdy piątek Wielkiego Postu za pobożne odmówienie po Komunii Świętej przed wizerunkiem Chrystusa Ukrzyżowanego modlitwy:„Oto ja, dobry i najsłodszy Jezu”, a także za udział w Drodze Krzyżowej oraz w każdą niedzielę za udział w Gorzkich Żalach można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Odpust zupełny można również ofiarować za siebie lub za zmarłych, uczestnicząc przynajmniej w trzydniowych rekolekcjach.