Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie – 29 stycznia (czwartek), godz. 18.00.
Katolicka Odnowa w Duchu Świętym „Chwała Boża” we Wrzącej Wielkiej serdecznie zaprasza na Mszę Świętą z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała, która będzie sprawowana w dniu 29 stycznia (czwartek).
Jeżeli ktoś nosi w sercu trudne doświadczenia i zmagania w relacjach – w pracy, w domu, w małżeństwie – jeśli komuś jest ciężko w życiu, ta Eucharystia będzie sprawowana szczególnie w tych intencjach przez ks. Dominika Stempin (wikariusza parafii Matki Bożej Częstochowskiej w Kole).
Wierzymy, że Jezus uzdrawia na każdej Mszy Świętej, jednak nie zawsze potrafimy oddać Mu wszystko to, z czym się zmagamy. Dlatego zapraszamy, aby w tym dniu szczególnie powierzyć Panu swoje troski, rany i potrzeby.
Po Mszy Świętej będzie miała miejsce adoracja Najświętszego Sakramentu, prowadzona przez wspólnotę.
Będzie również możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.
Na zakończenie Pan Jezus obecny w Najświętszym Sakramencie pobłogosławi każdego z nas (zakończenie modlitwy będzie o godz. 20.00)
Jezus nieustannie obdarza nas swoją Obecnością i Duchem Świętym, wlewając w serca radość i pokój. On jest źródłem naszego życia.
Pozwólmy Jezusowi działać w naszym życiu. 🙏❤️