Serdecznie zapraszamy wszystkich: dzieci, młodzież, dorosłych i seniorów – na wspólne spotkanie przy kawie, herbacie i ciastku, które odbędzie się w niedzielę, w godz. 11.00–12.00 w sali parafialnej.
To bardzo dobra okazja, aby:
- spędzić chwilę razem,
- porozmawiać i lepiej się poznać,
- umocnić więzi i budować naszą wspólnotę parafialną.
Niech będzie to czas radości, serdeczności i dobrych rozmów. Zapraszamy całe rodziny! Do zobaczenia!