Kawa w sali, niedziela godz. 11.00

Serdecznie zapraszamy wszystkich: dzieci, młodzież, dorosłych i seniorów – na wspólne spotkanie przy kawie, herbacie i ciastku, które odbędzie się w niedzielę, w godz. 11.00–12.00 w sali parafialnej.

To bardzo dobra okazja, aby:

  • spędzić chwilę razem,
  • porozmawiać i lepiej się poznać,
  • umocnić więzi i budować naszą wspólnotę parafialną.

Niech będzie to czas radości, serdeczności i dobrych rozmów. Zapraszamy całe rodziny! Do zobaczenia!