Sukces naszej parafialnej scholi „Iskry Boskie”
Z wielką radością informujemy, że parafialna schola „Iskry Boskie”, prowadzona przez panią Alicję Gradomską, zajęła II miejsce podczas Diecezjalnego Festiwalu Scholi „Ryba”, który odbył się 28 czerwca 2025 roku.
To wspaniałe wyróżnienie jest owocem zaangażowania, radości i wspólnej pracy dzieci oraz młodzieży, którzy swoim śpiewem ubogacają liturgię w naszej parafii.
Serdecznie gratulujemy scholistom i pani Alicji tego pięknego sukcesu, dziękując za świadectwo wiary, entuzjazm i miłość do Boga wyrażaną poprzez muzykę.
Niech „Iskry Boskie” nadal rozpalają serca i przyciągają innych do wspólnego uwielbienia Pana!